Jak znaleźć dobry parking w okolicy lotniska w Gdańsku?

W Polsce nie ma zbyt wielu portów lotniczych. Można szacować, że na każde województwo przypada średnio jedno. To oznacza, że osoby, które chcą podróżować za granicę, często są zmuszeni pokonywać wiele kilometrów do lotniska. Nie ma w tym wielkiego problemu, wielu z nas ma samochody, a drogi w kraju są w coraz lepszej kondycji. Problem może się pojawić, gdy szukamy miejsca, czyli niezawodny parking Lotnisko Gdańsk mimo, że dysponuje wieloma, to mogą się okazać.. po prostu drogie.

Czym kierować się w wyborze parkingu lotniskowego?

Czy najlepszy będzie parking zlokalizowany na lotnisku? Z jednej strony zapewne tak. Blisko terminala, nie ma potrzeby dalekich spacerów, wszystko w zasadzie pod ręką. W dodatku jak się nie zna miasta, takie rozwiązanie wydaje się racjonalne. Schody jednak zaczynają się w momencie sprawdzania cennika. Jedna doba to koszt 40-100 złotych w zależności od długości pobytu i lotniska. Parking lotnisko Gdańsk nie należy do tych najtańszych. Czy są zatem inne rozwiązania? Tak! Parkingi w okolicy lotniska. Sprawdź czym kierować się w wyborze najlepszego!

Idealny parking pod lotniskiem w Gdańsku

Cena to jednak nie wszystko! Choć bardzo często jest decydującym czynnikiem. W wyborze miejsca postojowego liczą się też inne potrzeby. Pierwszą z nich jest bezpieczeństwo. Monitoring czy dozorowanie miejsca jest podstawą. O tym, że miejsce to powinno być ogrodzone i wstęp na teren możliwy jest wyłącznie po okazaniu biletu, nie trzeba wspominać.

Kolejną sprawą jest dostępny transfer lotniskowy. Parkingi powinny w cenie usługi dowozić na lotnisko, a także odbierać po powrocie. Jak to zwykle działa? Obiekty te oferują transport na telefon. Lądując po wakacjach, wystarczy tylko telefon do obsługi, a ta organizuje kierowcę, który w przeciągu kwadransa dojeżdża do portu lotniczego, aby odebrać wszystkich pasażerów. Wydaje się proste, prawda?

Pamiętajcie jednak, że często te tańsze parkingi, oferujące transfery i zapewniające bezpieczeństwo auta, są oblegane i może być ciężko w zdobyciu miejsca. Stąd warto wcześniej dokonać rezerwacji za pomocą sieci. Przeważająca większość tych obiektów posiada strony internetowe i systemy bookowania miejsc postojowych. Jeżeli nie chcecie niespodzianki, polecamy to rozwiązanie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *