Parking przy lotnisku Rębiechowo w Gdańsku – najlepsza opcja dla zmotoryzowanych

Wszyscy pasażerowie, którzy na lotnisko przyjeżdżają własnym środkiem transportu, niezależnie od tego, czy udają się w zagraniczną podróż służbową czy na wakacje w ciepłe kraje, mają możliwość skorzystania z najwygodniejszej opcji – parkingu przy lotnisku.

Start Parking – nowoczesna sieć parkingów w Polsce

Sieć parkingów o nazwie Start Parking jest zlokalizowana w pobliżu największych miast i jednocześnie obsługuje największe porty lotnicze w Polsce. Nowocześnie zorganizowane parkingi znajdują się w dogodnej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie lotnisk w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu, a także we Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy oraz w podwarszawskim Modlinie, jak również w Rzeszowie i Lublinie. Do najbardziej prężnie rozwijających się lotnisk należy Międzynarodowy Port Lotniczy Pyrzowice w Katowicach oraz Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, znany jako lotnisko Rębiechowo.

Organizacja parkingów przy lotnisku

Każde z lotnisk zorganizowane jest w taki sposób, aby ułatwić transport zmotoryzowanym podróżnym. W praktyce oznacza to m.in. łatwy i sprawny dojazd pasażerów z parkingu do właściwego terminalu odlotów. Duża liczba miejsc parkingowych i wygodny transport na terminal lotniczy zapewniają podróżnym większy komfort i bezpieczeństwo. Parking przy Rębiechowie – Gdańsk, został zorganizowany podobnie, jak inne parkingi tej sieci. Podróżni mogą skorzystać z jednego z trzech dostępnych pakietów oferujących konkretne usługi oraz ubezpieczenie pojazdów. W najbogatszym pakiecie Premium dostępne jest ubezpieczenie od kradzieży auta w zwiększonej kwocie, a także ubezpieczenie od szkód parkingowych, w tym od nawałnic i gradobicia.

Lotnisko Rębiechowo – nowoczesny port lotniczy

Lotnisko Rębiechowo znajduje się w odległości około 10 km od Gdańska i Sopotu, a ok. 23 km od Gdyni. Od kilku lat intensywnie rozwija się tutaj ruch lotniczy, a bogata siatka połączeń do krajów Europy zapewnia transport ogromnej liczbie pasażerów. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w roku 2019 port Lotniczy w Gdańsku obsłużył 5 milionów pasażerów.

Usługi klasy Premium na lotnisku w Gdańsku

Port lotniczy Rębiechowo zapewnia podróżnym szeroki zakres usług Premium. Z bogatej oferty mogą skorzystać zarówno pasażerowie podróżujący liniami rejsowymi, jak również prywatnymi, na terenie kraju i zagranicą. Do dyspozycji pasażerów otwarto między innymi salon VIP oraz salon Executive, gdzie podróżni mogą spokojnie i przyjemnie spędzić czas. Ponadto pasażerowie VIP mogą także skorzystać z usługi Fast Track, aby oszczędzić czas podczas kontroli bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *