Rębiechowo – duży port lotniczy w północnej Polsce

W naszym kraju istnieje obecnie dogodna sieć połączeń lotniczych zapewniona przez kilka ważnych portów lotniczych usytuowanych na terenie całej Polski. Wdrożone nowoczesne rozwiązania i systemy w zakresie bezpieczeństwa, wysokiej jakości usług i profesjonalnej obsługi pasażerów pozwalają naszym lotniskom równać się z większością europejskich portów lotniczych, a nawet światowych. Jednym z lotnisk o istotnym znaczeniu jest Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy zlokalizowany w najbardziej wysuniętej na zachód części miasta – w Rębiechowie.

Start Parking – standardowe usługi na wszystkich parkingach w Polsce

Start Parking obejmuje sieć parkingów położonych w pobliżu najważniejszych portów lotniczych w okolicy największych miast Polski. W rejonie Warszawy znajdują się dwa lotniska – Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina na Okęciu oraz położone na obrzeżach miasta – Lotnisko Modlin obsługujące loty tanich przewoźników. Inne lotniska o szczególnym znaczeniu to Międzynarodowe Lotnisko Pyrzowice na Górnym Śląsku, a także Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego. Oprócz tego w Polsce istnieje jeszcze kilka portów lotniczych realizujących loty krajowe, międzynarodowe oraz czarterowe. W ich pobliżu również znajdują się parkingi dla zmotoryzowanych podróżnych.

Wygodny Port Lotniczy w Gdańsku

Gdańskie lotnisko w Rębiechowie realizuje tanie loty do większości stolic Europejskich, a także do Gruzji. To jedyne duże lotnisko w północnej części naszego kraju, dlatego powstał tu nowoczesny całodobowy, strzeżony parking. W bieżącym roku lotnisko w Gdańsku obsłużyło 5 mln pasażerów i znajduje się na 5 miejscu w rankingu oceniających punktualność, obsługę pasażerską i poziom usług. W przyszłym roku Port Lotniczy w Gdańsku planuje uruchomienie nowych połączeń do Bari we Włoszech, Kalamaty w Grecji i Zadaru w Chorwacji, a także do miasta Burgos w Bułgarii i Zaporoża na Ukrainie. Ponadto norweski przewoźnik Norwegian uruchomi niskobudżetowe połączenia do Goteborga, Helsinek, Kopenhagi oraz do Trondheim i Sztokholmu. Natomiast na wiosnę planowane są loty z Gdańska do Wiednia, Pizy, a także Aten, Barcelony, Rygi i Zurychu.

Usługi parkingowe przy lotnisku

Nowoczesny parking przy Rębiechowie – Gdańsk, należy do grupy Start Parking oferujących standardowe usługi, plus dodatkowe transportowe oraz ubezpieczenie. Parking oferuje m.in. ubezpieczenie od kradzieży samochodu w kwocie zależnej od wykupionego pakietu, a także ubezpieczenie od szkód parkingowych oraz od zdarzeń losowych, takich jak nawałnice i grad. Organizatorzy parkingu zadbali również o wygodne miejsca do parkowania, które podróżni otrzymają wkupując pakiet parkingowy Plus lub Premium.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *